Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Łuka – Oferty sprzedaży i najmu domów na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

430 000 zł74,50 m² 5 771,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wprowadzenie Prezentujemy piękny dom całoroczny wybudowany według własnego projektu, o powierzchni 74,5 m 2, ( 64,9 m2 pow. użytkowej) zlokalizowany w mazurskiej malowniczej wsi Łuka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Szczytno

Szczytno(Łuka + 19 km)

419 900 zł93 m² 4 515,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

*Dom całoroczny 93 m2 na działce 1370 m2 blisko natury Klimatyczny całoroczny dom w otoczeniu lasu i jeziora idealne miejsce na odpoczynek i życie blisko natury Dom posiada świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Rozogi(Łuka + 15 km)

774 000 zł213,60 m² 3 623,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Wprowadzenie Prezentujemy piękny dom w mazurskiej wsi o powierzchni 153,4 m 2, zlokalizowany w Rozogach. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny ceniącej sobie spokojne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płozy

Płozy(Łuka + 15 km)

890 000 zł133,30 m² 6 676,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Oferujemy w sprzedaży przytulny funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 104,30 m2 wybudowany w 2001 roku wraz z ogrodzoną i zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kochanowskiego

Szczytno(Łuka + 19 km)

980 000 zł305 m² 3 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:452 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 305 m2, zlokalizowaną przy ul. Kochanowskiego w Szczytnie. Ta atrakcyjna posiadłość to idealny wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Kiejkuty

Stare Kiejkuty(Łuka + 23 km)

1 499 000 zł243 m² 6 168,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom położony jest w miejscowości Stare Kiejkuty, znanej z malowniczego położenia nad jeziorem Starokiejkuckim, w otoczeniu mazurskich lasów i terenów chronionych. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Marksewo(Łuka + 24 km)

655 000 zł100 m² 6 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dom zlokalizowany w niewielkiej wsi Marksewo znajdującej się zaledwie 15 minut drogi autem od centrum Szczytna. : dla kogo? Dla osób ceniących bliskość terenów zielonych, spokojne sąsiedztwo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żelazna Rządowa

Żelazna Rządowa(Łuka + 23 km)

1 500 000 zł70 m² 21 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 000 m²

Siedlisko z domem i możliwością agroturystyki na 26 hektarach Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej w miejscowości Żelazna Rządowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Staszica

Szczytno(Łuka + 19 km)

950 000 zł179,60 m² 5 289,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku i poddaszem użytkowym. Parter zajmuje przestronny salon, kuchnia z jadalnią, gabinet oraz łazienka z kabiną prysznicową.